Blair: Vodimo stratešku borbu u Iraku
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Blair je za BBC rekao da je uvjeren da "teroristi" imaju jasnu strategiju s ciljem sprječavanja uspostave demokracije u regiji.
"Potrošili smo novac na Irak i Afganistan i upustili smo se u veliku stratešku borbu u obje zemlje jer je međunarodni terorizam odlučio napraviti bojno polje od obje zemlje".
"Njegova je strategija spriječiti nas da uspostavimo demokratsku državu u te dvije muslimanske države, što žele njihovi građani jer znaju da će uspostava demokracije biti ogroman udarac za međunarodni terorizam".
Blair je dodao da je cilj terorizma "uvući obje zemlje u kaos i nestabilnost".
Ovo je .
Homepage nacije.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati