Bandić se razbolio: Teže kopčam
ZAGREBAČKI gradonačelnik Milan Bandić potvrdio je novinarima danas u Poglavarstvu da je bolestan, a doznaje se da boluje od lakšeg oblika upale pluća.
Već danima šuška o tome da je bolestan jer je zbog iscrpljenosti propustio svečanost na Trgu bana Jelačića organiziranu za srebrene rukometaše, no njegova je glasnogovornica tvrdila da mu nije ništa, a onda tek jučer priznala da ima temperaturu. Na sjednicama Poglavarstva već neko vrijeme izgleda blijedo i prehlađeno, a danas se pojavio i sa herpesima koji su mu nagrdili lice, pa se odvažio i kazao da se zbog bolesti osjeća tupavo i da "teže kopča".
Kada su ga novinari upitali zašto ne prepusti dio obaveza svom zamjenicu Ivi Jelušiću ako je već bolestan, Bandić im je kazao da ga "ne svađaju s kolegama" i da mu je temperatura prošla. Poručio im je i da "ne bu on otišel" zbog bolesti, zbog koje mu navodno liječnici preporučuju odmor u bolničkom krevetu.
Prvi poljubac
S obzirom da je danas "Dan poljubaca" novinari su ga nakon sjednice upitali sjeća li se svog prvog poljupca i kakav je bio. Bandiću ovo pitanje nije teško palo jer je dobio priliku da se pohvali, a da to nitko ne može empirijski provjeriti. Kazao je da je bio vrlo romantičan i strastven.
A.B.
Foto: Index
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
bi Vas mogao zanimati