Albanska vlada: u srijedu Dan žalosti
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Odlukom albanske vlade, u mnogim državnim institucijama minutom šutnje odat će se počast žrtvama, a zastave će biti spuštene na pola koplja.
Iako Albanija nije članica Europske unije, Danom žalosti želi se solidarizirati sa zemljama EU koje su izgubile mnoge svoje građane u ovoj katastrofi, priopćeno je iz vlade u Tirani.
(Hina) xbb ybs
Ovo je .
Homepage nacije.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati