Linić: Dosta je zapuštanja Ine
Foto: Dragan Matić/Cropix
MINISTAR financija Slavko Linić osvrnuo se jučer na pismo koje je Vladi poslao hrvatski dio Nadzornog odbora Ine, a u kojem se traži smjena predsjednika Uprave Ine, Zoltana Aldotta.
"Evidentno je da trebaju ozbiljni razgovori s MOL-om oko upravljanja Ine i da je dosta zapuštanja Ine kao hrvatske tvrtke", poručio je Linić.
Dodao je i kako je na premijeru Zoranu Milanoviću da odluči trebaju li ministri sjediti u Nadzornom odboru Ine ili ne, a naveo je i kako Ina uz dobro upravljanje "može biti itekako značajan regionalni igrač".
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati