#Kolumna Andree Andrasi

Dnevnik gradske cure: Solo i... ponosna?

Dnevnik gradske cure: Solo i... ponosna?

JOŠ PRIJE nekoliko dana živjela sam u uvjerenju da je biti single cura u Zagrebu jako cool. Zašto ne - ako je cool u New Yorku i Londonu, ovdje nije ništa drugačije. Ili?

5.6.2012.

Ključni podaci

  • Činjenica da nemam nikoga s kim bi podijelila ljubavno sjedalo u kinu nikada me nije smetala, iako sam uvijek uočavala ponos u očima cura koje su "dobile na lutriji" jer imaju dečka s kojim dijele kokice

  • U New Yorku "Plenty of fish in the sea" ima više smisla, ali ni zagrebačka brojka nije loša