RANIERI SELI U VALENCIU
Tekst se nastavlja ispod oglasa
"Postigli smo dogovor i Ranieri je naš novi trener. Ugovor će potpisati kada raskine ugovor s Englezima," poručio je generalni direktor "Šišmiša", Manuel Llorente.
Ranieri se tako vratio u Valenciu, koju je vodio prije pet godina. U svom prvom mandatu (1997-1999) osvojio je španjolski kup, a potom je preselio u Atletico Madrid. U glavnom španjolskom gradu zadržao se manje od jedne sezone, a potom je otišao u London.
"Valencija je moj drugi dom i sretan sam što se vraćam u ovaj grad i klub," kazao je talijanski stručnjak koji je dobio otkaz na klupi londonske momčadi, premda je Chelsea ove sezone osvojila drugo mjesto u engleskom prvenstvu, te polufinale Lige prvaka.
Talijan će na klupi španjolskog prvaka naslijediti Rafu Beniteza, koji će po svemu sudeći preuzeti Liverpool.
(Hina) xdl ydl
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Kliknite ovdje.
Ovo je .
Homepage nacije.
Imate važnu priču? Javite se na desk@index.hr ili klikom ovdje. Atraktivne fotografije i videe plaćamo.
Želite raditi na Indexu? Prijavite se ovdje.
Učitavanje komentara