US Open
Andy Murray ispao s US Opena
ANDY MURRAY zaustavljen je u drugom kolu US Opena. Bolji od britanskog tenisača bio je Kanađanin Felix Auger-Aliassime sa 6:2, 6:3, 6:4.
Murray, koji još nije potpuno spreman nakon prošlogodišnje ugradnje umjetnog kuka, u prvom kolu je preokrenuo 0:2 u setovima i spasio meč-loptu, ali je u drugom meču u New Yorku bio nemoćan.
Mladi Kanađanin, 21. tenisač svijeta, nije dopustio nijednu break-loptu slavnom Britancu, a iskoristio je četiri od devet svojih prilika za break.
U trećem kolu Auger-Aliassime ide na boljeg iz dvoboja Mouteta i Evansa, a ako prođe dalje čeka ga Čilić ili Thiem.
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Kliknite ovdje.
Ovo je .
Homepage nacije.
Imate važnu priču? Javite se na desk@index.hr ili klikom ovdje. Atraktivne fotografije i videe plaćamo.
Želite raditi na Indexu? Prijavite se ovdje.
Učitavanje komentara