"Jelena" ponovno zajedno?!?
Foto: JLP
NAKON brojnih prekida, Selena Gomez i Justin Bieber uvjerili su obožavatelje kako je njihovoj vezi došao kraj, no sudeći po najnovijim šuškanjima, to je daleko od istine.
Nakon što je mladi Justin priznao kako se nakon prekida "ne osjeća baš najbolje", ljupka Selena viđena je kako izlazi iz njegove kuće prije samo dva dana, izvještava Pop Crush!
Lijepa brineta navodno je viđena kako u rano jutro izlazi iz Justinove kuće pa su očevidci pretpostavili kako je ondje provela cijelu noć.
Tko zna, možda ju je u Justinov zagrljaj vratila pjesma "Nothing Like Us" koju je skladao samo za nju...
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Kliknite ovdje.
Ovo je .
Homepage nacije.
Imate važnu priču? Javite se na desk@index.hr ili klikom ovdje. Atraktivne fotografije i videe plaćamo.
Želite raditi na Indexu? Prijavite se ovdje.
Učitavanje komentara