Bandić posjetio Auto Show
GRADONAČELNIK Zagreba Milan Bandić posjetio je Zagreb Auto Show, a u posjetu su bili i zamjenici gradonačelnika Ljiljana Kuhta Jeličić i Ivo Jelušić.
Nakon razgledavanja desetak izložbenih paviljona gradonačelnik Milan Bandić izjavio je kako je došao na Zagreb Auto Show u posjet direktorici Katji Luka Kovačić i da bi vidio kako se odvija ova priredba. Rekao je da je došao u posjet Zagreb Auto Showu kao što dolazi u posjet i drugim velesajamskim priredbama iako nije veliki ljubitelj automobila. Napomenuo je da je za njega automobil način da se prebaci s jednog mjesta na drugo i da nije fasciniran skupim vozilima.
Gradonačelnik Bandić je rekao kako je Zagreb Auto Show najveći automobilski sajam u jugoistočnoj Europi, koji je već do sada dostigao broj posjetitelja od 130 tisuća.
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
VIDEO Bez ovoga većina Hrvata ne može zamisliti dan. Slažete li se?
Popularni sladoledi do 40% jeftiniji, isplati se uzeti više pakiranja
Sve za roštilj, od ćevapa do ajvara, sada je na akciji i do 50%
Ove stvari danas radimo svaki dan, a prije deset godina zvučale bi potpuno suludo 😅
Izlasci nakon posla postaju sve popularniji. Evo zašto
Osvoji paket Ožujskog piva i dres repke: Podijeli svoju zakon navijačku priču!
Majstor zbog ovih popravaka lako uzme i do 100 eura. Rješenje često stoji par eura
Vikendi koji se pamte: Vino, priroda i okusi zbog kojih vrijedi usporiti
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
VIDEO Bez ovoga većina Hrvata ne može zamisliti dan. Slažete li se?
Popularni sladoledi do 40% jeftiniji, isplati se uzeti više pakiranja
Sve za roštilj, od ćevapa do ajvara, sada je na akciji i do 50%
Ove stvari danas radimo svaki dan, a prije deset godina zvučale bi potpuno suludo 😅
Izlasci nakon posla postaju sve popularniji. Evo zašto
Osvoji paket Ožujskog piva i dres repke: Podijeli svoju zakon navijačku priču!
Majstor zbog ovih popravaka lako uzme i do 100 eura. Rješenje često stoji par eura