Mrsić zove na rušenje Bernardića: "SDP-ovci, izađite iz ormara"
Foto: PIXSELL/Igor Kralj
SDP-ov Mirando Mrsić danas je za N1 ponovio kako smatra da čelnik te stranke Davor Bernardić mora otići.
"Posljednjih šest mjeseci politika stranke je bila blago rečeno krivudava, a apsolutna odgovornost za potop, debakl u Zagrebu je na Davoru Bernardiću. To je politika koju je on 10 godina vodio u Zagrebu", rekao je Mrsić. Dodao je i kako je upravo Bernardić trebao stranku povesti "demokratskijim" smjerom nakon što je otišao Zoran Milanović.
O potencijalnim novim SDP-ovim čelnim ljudima nije želio govoriti: "Ne bih licitirao s imenima. O njima ćemo razgovarati kad Bernardić podnese ostavku."
Ima podršku, pozvao da "izađu iz ormara"
Kaže da podršku za svoje izjave i stavove ima i u stranačkim kolegama: "Puno sam razgovarao, svi odobravaju moj postupak. Većina saborskih zastupnika i jedan dio članova Predsjedništva odobrava ono što sam napisao i rekao."
Ipak, jedino je Mrsić javno istupio. No, pozvao je kolege u stranci da i oni naprave isto: "Njihov je stav, ja ih pozivam da izađu iz odmara i kažu sto misle".
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
bi Vas mogao zanimati