Kolinda drami zbog uhićenja pripadnika HVO-a u BiH
Foto: FAH
PREDSJEDNICA republike Kolinda Grabar Kitarović izjavila je danas da je iznenađena uhićenjem desetorice bivših pripadnika HVO-a s područja Bosanske Posavine o čemu, kaže, kaže nije imala informaciju. Najavila je da bi već danas mogla sazvati sjednicu Vijeća za nacionalnu sigurnost, javlja HRT.
"Iznenadilo me posebno stoga što je Orašje područje na kojem su se Bošnjaci i Hrvati zajedno borili. U stalnom sam kontaktu s Uredom premijera Andreja Plenkovića, koordiniramo akcije", poručila je Kolinda.
"Zatražila sam izvještaje od svih relevantnih službi", istaknula je predsjednica.
U 11 sati sastao se i uži kabinet Vlade, a uhićenje civilnog i vojnog vrha Hrvatskoga vijeća obrane i policijskih struktura - jedna su od tema.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati