Hrvatska i srpska junakinja veliki trijumf proslavile zajedničkom fotografijom
Foto: Instagram
NEVJEROJATNA Sandra Perković još jednom je pokorila Dijamantnu ligu.
Natjecanje je završila s pobjedama na svim mitinzima na kojima je nastupila te je osvojila svoj peti dijamant. S druge strane, njena velika prijateljica i srpska skakačica u dalj prvi put je pobijedila u Dijamantnoj ligi.
Prijateljice su se nakon mitinga u Zurichu fotografirale s trofejima, a Sandra je to prokomentirala riječima: "Pravi prijatelji uvijek sjaje kao dijamanti".
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Kliknite ovdje.
Ovo je .
Homepage nacije.
Imate važnu priču? Javite se na desk@index.hr ili klikom ovdje. Atraktivne fotografije i videe plaćamo.
Želite raditi na Indexu? Prijavite se ovdje.
Učitavanje komentara