Trojica palicom napala policijske službenike u Dubrovniku: Ozlijeđena 3 policajca i napadač
Screenshot: Google Maps/Street View
U RANIM jutarnjim satima jučer, 3. kolovoza, u Ulici Andrije Hebranga u Dubrovniku, zbog ranijih nesuglasica, došlo je do fizičkog sukoba između četvorice policijskih službenika izvan službe i trojice mladića koji su prilikom napada na policijske službenike koristili drvenu palicu, javlja PU dubrovačko-neretvanska.
U ovom sukobu lakše su ozlijeđena trojica policijskih službenika i jedan od napadača.
Nakon dovršenog kriminalističkog istraživanja trojica mladića su, uz optužni prijedlog zbog počinjenih prekršaja iz Zakona o prekršajima protiv javnog reda i mira, dovedena na Prekršajni sud u Dubrovniku.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati