Orešković: Mediji mi dižu tlak
Foto: FAH
MINISTAR financija Zdravko Marić jedini, uz ministra obrazovanja Šustara, nema povišen krvni tlak. Evo što je rekao o svojoj prehrani.
"Nisam baš jako discipliniran, iako pokušavam paziti na prehranu. Recimo, jutros sam samo popio sok od naranče, a inače znam pojesti zobenu kašu ili tako nešto. Ako imam vremena. Ne stignem baš puno. Supruga priprema", rekao je Marić.
Na pitanje tko vam diže tlak, premijer Orešković odgovara:
"Mediji, tko drugi nego mediji." A ima li koji ministar koji vam diže tlak? "Ma nema, nema", odgovara Orešković.
Premijer Orešković, kojem je izmjeren povišen tlak (jednom 176/103, a drugi put 175/108), kazao je kako dolazi ljepše vrijeme pa će morati naći vremena za vježbanje.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati