Josipović: Službe prate situaciju oko ISIL-a
Foto: Hina
PREDSJEDNIK Ivo Josipović u Osijeku je komentirao napise o nekoliko državljanki RH koje su se pridružile militantima ISIL-a.
Nakon što je i SOA potvrdila te informacije, predsjednik je u Osijeku poručio da službe prate situaciju, no da na području sukoba u Siriji i Iraku nema mnogo takvih slučajeva.
"Mi nemamo veliki broj naših građanki i građana koji su tamo. Naravno da pratimo, da službe prate situaciju i reagiraju na odgovarajući način. Ali evo, ja koristim priliku zamoliti vas medije. Budite u kontaktu i konzultirajte se o tome koje informacije jest dobro objaviti, a koje nije, jer i to utječe na našu sigurnost", rekao je Josipović.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati