Podravka otpušta 150 radnika uz otpremninu
Foto: Podravka
UPRAVA Podravke d.d. donijela je odluku o zbrinjavanju viška radnika za Podravku d.d. i njena ovisna društva u Republici Hrvatskoj, čime se nastavlja proces restrukturiranja, u cilju povećanja učinkovitosti poslovanja i osiguranja održivosti radnih mjesta.
Zbrinjavanjem će biti obuhvaćeno oko 150 radnika grupe Podravke u Hrvatskoj, kojima će biti isplaćena otpremnina u iznosu od 4.000,00 kuna po svakoj godini radnog staža u grupi Podravka.
Ukupni iznos otpremnina koje će se isplatiti radnicima je oko 15 milijuna kuna, a povrat isplaćenog iznosa očekuje se u periodu od 12 mjeseci.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati