Muškarac u SAD-u HIV-om namjerno zarazio 300 partnera?!
Screenshot: YouTube
POLICIJA američke savezne države Missouri podigla je tužbu protiv Davida Leeja Magnuma kojeg sumnjiče da je namjerno zarazio HIV-om više od 300 osoba u zadnjih 10 godina.
Iz policije kažu kako je 36-godišnji Magnum zataškavao svoju bolest jer ga je bilo strah da ga partneri ne odbiju. Magnuma je već tužio bivši partner jer ga je namjerno zarazio HIV-om. Policija poziva sve osobe iz sjeveroistočnog dijela Missourija koje su bile s Magnumom i koji su se javljali na oglas na Craiglistu "muškarac traži muškarca" da se testiraju kako bi saznali jesu li zaraženi, javlja CNN.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati