Počela nova sezona ANTM-a: Ovog puta u igri su cure i dečki!
Foto: ANTM Press Foto
ČINI se da će najnovija, 20. sezona showa "America's Next Top Model" biti superuzbudljiva!
Naime, po prvi puta, u showu se natječu i dečki, i to ne samo međusobno, već i protiv cura! Prije nekoliko dana u Americi se emitirala prva, dupla epizoda u kojoj su Tyra i njezini suci izabrali 16 posljednjih finalista koji će se sada, iz tjedna u tjedan boriti za naziv "America's Next Top Model".
Don
Dosada su se najotkačenijim natjecateljima pokazali Nina i Cory, koji je već u prvoj epizodi umjesto cure, na zadatku poljubio dečka, a zanimanje javnosti privukao je i bradati Phil, koji je priznao kako je donedavno bio beskućnik.
Don i Jeremy tipični su ljepotani koji će sigurno osvojiti srca mnogih gledateljica, a nama se za sada najviše sviđa zgodni Mike kojeg je Tyra otkrila dok je prodavao sladoled iz kombija!
Mike
Što nam se sviđa:
Djevojke koje je Tyra izabrala poprilično su bezlične, no zato su dečki zaista zanimljivi i zgodni! Bit će uzbudljivo gledati kako se snalaze na snimanjima i modnim revijama.
Što nam se ne sviđa:
Tyra je ove sezone posebni naglasak stavila na osobni život i obiteljske odnose sudionika. Želimo manje priče, a više akcije!
Tyra i suci