Zašto te ostavio? Statistika ima odgovore!
Foto: Weheartit
ZAŠTO? Pitanje koje vrlo često ostaje bez odgovora. Neki nam muškarci ne žele odgovoriti da nas ne povrijede, neki se jednostavno boje, a oni koji priznaju pravi razlog su rijetki. Srećom, tu su istraživanja koja nam mogu barem približno odgovoriti na vječno pitanje.
Stranica WotWentWrong, o kojoj smo već pisali, odličan je alat za sve ljude koji nemaju hrabrosti reći osobi u lice zbog čega ju ostavljaju, a kasnije to mogu napraviti ispunjavanjem obrasca na stranici. Najnovije istraživanje uključuje 500 muškaraca koji su naveli svoje razloge zbog kojih su ostavljali žene. Evo onih najčešćih:
1. Nisam spreman za vezu - 15 posto
2. Loša higijena - 10 posto
3. Nisam se osjećao kao prioritet - 10 posto
4. Previše se svađamo - 10 posto
5. Prenizak libido - 10 posto
6. Previše kasni - 9 posto
7. Postoji druga - 9 posto
8. Loše se ljubi - 8 posto
9. Ne vidim budućnost s njom - 8 posto
10. Previše dlakava - 8 posto
Neki od razloga su sasvim poznati, čak i opravdani, a zbog nekih nam je čak i drago da nam koji put prešute istinu.