Hakeri upali u sustav Bijele kuće!
Foto: AFP
HAKERI su upali u sustav Bijele kuće! Iz rezidencije američkog predsjednika potvrđeno je da su hakeri upali u računalni sustav u vojnom uredu Bijele kuće.
Hakeri koji su uspjeli upasti u sustav Bijele kuće navodno su iz Kine. Izvor iz Bijele kuće za portal Politico kazao je da hakeri nisu uspjeli ukrasti nikakve povjerljive dokumente.
Hakeri su u računalo upali tako što su poslali zaraženi e-mail. No, izvor iz Bijele kuće tvrdi da je prijetnja vrlo brzo detektirana, te da je virus izoliran i uklonjen. Naglašava da hakeri nisu imali pristup vojnim tajnama.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati