Urušila se napuštena kuća u Zagrebu
Foto: Željko Grgić / Cropix
U ZAGREBU se oko 11 sati urušila napuštena kuća u Ličkoj ulici. Nitko nije ozlijeđen, stradao je jedino Peugeot 206 cc koji je bio parkiran kraj ruševne građevine, a koji je zatrpan ciglama.
Kuća je napuštena već pet godina, a susjedi već dugo upozoravaju dežurne službe na mogućnost urušavanja. Ništa se, međutim, po tom pitanju nije napravilo. Sreća u nesreći je da je u urušavanju stradao "samo" automobil, iako je nemar nadležnih mogao završiti i puno većom tragedijom.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati