Nova španjolska biciklistička žrtva dopinga
Foto: AFP
ŠPANJOLSKA 38-godišnja biciklistica Margarita Fullana priznala je uzimanje dopinga nakon što je ispala pozitivna na hormon EPO tijekom prošlomjesečnog nastupa u Kanadi.
"Počinila sam glupost i prihvatit ću bilo kakvu sankciju nadležnih tijela", priopćila je iskusna biciklistica putem vlastite internetske stranice.
Postala je Fullana četvrta španjolska biciklistica ovog tjedna koja je ispala pozitivna na doping. Prije nje to se dogodilo Ezequielu Mosqueri, Davidu Garciji da Peñi i, konačno, najpoznatijem članu društva, trostrukom pobjedniku Tour de Francea Albertu Contadoru.
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Kliknite ovdje.
Ovo je .
Homepage nacije.
Imate važnu priču? Javite se na desk@index.hr ili klikom ovdje. Atraktivne fotografije i videe plaćamo.
Želite raditi na Indexu? Prijavite se ovdje.
Učitavanje komentara