Jandroković razmišlja o dolasku na čelo zagrebačkog HDZ-a
Tekst: V.Š.
Foto: Index
MINISTAR vanjskih poslova i predsjednik Povjerenstva Gradske organizacije HDZ-a za Grad Zagreb Gordan Jandroković u srijedu je izjavio da razmišlja o kandidaturi za predsjednika Gradskog odbora HDZ-a.
"Razmišljam o tome i vjerojatno ću se kandidirati", rekao je novinarima na Črnomercu gdje je povodom Svjetskog dana zdravlja građanima dijelio med.
Rekao je i da je obišao 15 od ukupno 17 područnih odbora u Zagrebu. "Imam još dva za obići i nakon toga ćemo napraviti analizu stanja i procjenu onoga što je najbolje i najkorisnije za HDZ te procijeniti kada ćemo ići u unutarstranačke izbore", dodao je.
Istaknuo je da HDZ nema namjeru nikoga rušiti s vlasti, nego demokratskim putem pobijediti u Gradu Zagrebu, prvo na parlamentarnim, a onda i na lokalnim izborima.
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
bi Vas mogao zanimati