Nova eksplozija u Dagestanu: Poginulo dvoje ljudi
Tekst: Z.J.
Foto: AFP
DVOJE ljudi je poginulo u sjevernokavkaskoj regiji Dagestan tijekom noći kad je eksplodirala bomba podmetnuta pod automobilom. Kako prenosi novinska agencija Interfax, dagestanska policija je u priopćenju objavila da je do eksplozije došlo u jednome selu u zapadnom Dagestanu te da je, osim dvoje poginulih, još jedna osoba ozlijeđena i liječnici se bore za njezin život.
"Prema prvim informacijama, policija vjeruje da je eksploziv bio postavljen na automobil", objavio je glasnogovornik dagestanske policije.
Detalji ove eksplozije, koja je odjeknula samo dan nakon dvostrukog samoubilačkog napada u Dagestanu u kojem je poginulo 12 ljudi, zasad nisu poznati.
U ponedjeljak je i Rusiju potresao dvostruki samoubilački napad na moskovsku podzemnu željeznicu u kojem je poginulo 39 ljudi.
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
bi Vas mogao zanimati