Mercedesom u dječju sobu
Tekst: I.Ka.
Foto: Vlado Kos/Cropix
U ALKOHOLIZIRANOM stanju u petak rano ujutro osobnim automobilom marke Mercedes 25-godišnji I.R. zaletio se u obiteljsku kuću i to u predio na kojem se nalazi dječja soba u kojoj je spavao četverogodišnji dječak. U Osijeku je vozač velikom brzinom vozio ulicom i u jednom je trenutku izgubio kontrolu nad vozilom te se zabio u ugao kuće.
Prilikom udarca automobila u kuću uništio je sandučić s plinomjerom zbog čega je počeo curiti plin. Prema riječima vlasnika kuće, vozač se zabio u dio kuće gdje se nalazi dječja soba. "Udario je baš u sinovu sobu, probio zid i razbio namještaj jer ovo je montažna kuća i ne treba puno da se razbije zid", kazao je.
Vatrogasci su ubrzo stigli kako bi zatvorili plin. Vozač koji se Mercedesom zabio u kuću lakše je ozlijeđen te mu je izmjereno 1,7 promila alkohola u krvi.
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
bi Vas mogao zanimati