Osječanka skočila sa četvrtog kata zgrade
Tekst: I.M.
Foto: Arhiva
JUTROS je oko 9 sati u Adamićevoj ulici u Osijeku, skokom sa četvrtog kata stambene zgade, zasad nepoznata ženska osoba počinila samoubojstvo. Očevid je u tijeku.
Radi se o državljanki Crne Gore s prebivalištem u Podgorici koja je u Hrvatsku došla zajedno s ocem kako bi posjetili njenog brata u Osijeku.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati