Pijani navijač napao policajca
VIDNO pijan, sa 1,59 promila alkohola u krvi, u policijsku postaju u Puli priveden je navijač županijskog kluba NK Raša zbog izgreda na gostovanju njegovog kluba u Barbanu. Vatreni navijač, član skupine Marginalci, sasvim je "pukao" kad je sudac susreta dosudio jedanaesterac protiv njegove momčadi.
Navijač je u teren bacio drvenu palicu i počeo se svađati s navijačima domaćeg kluba, kojima je i prijetio pa je policija morala intervenirati. Pijani je navijač u lisicama priveden u policiju, a kad su ga odvezali napao je i policajce, te je jednog opalio nogom u trbuh.
Zbog svog je ponašanja "Marginalac" zaradio prekršajnu i kaznenu prijavu. Policajac kojeg je napao zadobio je lakše ozljede.
J.C.
Foto: Arhiva
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati