Njemački policajci upucali muškarca
SINOĆ je u njemačkom gradu Hamburgu policija upucala muškarca kojemu je očigledno bilo dosta života pa ga je odlučio prekinuti uz policijsku asistenciju.
Muškarac je nazvao policiju i prijetio da će se ubiti nožem. Također je dodao kako će isti nož iskorisitti da bi nasrnuo na druge ljude.
Policija je poslala patrolna kola da provjere što se događa u stanu muškarca. Tri policajca pozvonila su na vrata.
Kad su otvorili vrata, muškarac je iz stana mahnito istrčao s nožem. Došlo je, kako kažu policajci, "do uporabe vatrenog oružja", što će reći da je muškarac upucan.
F.M.
Foto:Ilustracija
Foto:Ilustracija
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati