Ubila se skočivši s prvog kata bolnice
KAKO je jutros izvijestila PU karlovačka, 47-godišnja pacijentica M.V. iz Ogulina počinila je jučer samoubojstvo skočivši s prvog kata bolnice.
M.V. je bila pacijentica Opće bolnice Ogulin.
To je čak trideseto samoubojstvo u Karlovačkoj županiji ove godine, a četvrto u studenom.
R.I.
Foto: Ogulin.hr
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati