Potonula koćarica u blizini Visa
U VIŠKOM akvatoriju kod otočića Ravnik sinoć, malo prije 22 sata, došlo je do potonuća koćarice "Bulić". Naime, u 21.46 sati Županijski centar 112 Split dobio je dojavu o havariji, a kako stoji na službenim internet stranicama Državne uprave za zaštitu i spašavanje dva člana posade nisu ozlijeđena.
Nakon dojave o havariji koćarice obaviješteni su Središnjica za traganje i spašavanje u Rijeci, Lučki kapetan na otoku Visu, Pomorska policija Split, Županijski vodopravni inspektor te predstavnik EKO stožera Splitsko-dalmatinske županije koji će sljedećih dana raditi na sanaciji eventualnog onečišćenja mora kao i na izvlačenju koćarice.
Za sada nisu poznati razlozi do kojih je došlo do havarije brodice.
M.M.
Foto:hrfoto
Ovo je .
Homepage nacije.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati