SAD bombardirale Somaliju
SAD SU IZVRŠILE zračni udar protiv, kako tvrde, "terorističkih meta" u Somaliji. To je četvrti takav američki napad u Somaliji u posljednjih 14 mjeseci.
U najnovijem zračnom udaru, na Dhoobley, gradić u blizini granice s Kenijom, uništena je jedna kuća dok je nekoliko ljudi ubijeno i ranjeno.
U izvještajima se kaže da su islamistički pobunjenici, koji se bore protiv somalijske vlade, počeli regrupirati u posljednjih nekoliko nedjelja u okolini Dhoobleya, mjesta koje su držali pod svojom kontrolom dok ih 2007. godine vladine snage, uz podršku etiopijske vojske, nisu istjerale.
J.M.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati