Dječak poginuo u padu s mopeda
17-GODIŠNJAK u središtu Gradine kraj Virovitice izgubio je kontrolu nad mopedom i poginuo od ozljeda zadobivenih u padu.
Dječak je moped vozio vez kacige i položenog vozačkog ispita, priopćila je PU virovitičko-podravska. Iz nepoznatog je razloga izgubio kontrolu nad mopedom vozeći po Gajevoj ulici u 14.55 sati nakon čega su kotači mopeda zahvatili desni rubnik, a dječak je u padu glavom udario u most i poginuo na mjestu.
J.C.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati