Ubila se skokom u bunar
JEDNA je ženska osoba u Bulincu kod Bjelovara jučer počinila samoubojstvo. Kako je priopćila Državna uprava za zaštitu i spašavanje ona je skočila u bunar oko 11.30.
Kasnije poslijepodne na teren su izašli bjelovarski vatrogasci kako bi ispumpali vodu iz bunara te iz bunara izvukli tijelo.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati