Jošku Moriću putem SMS-a prijete smrću
JOŠKO MORIĆ, potpredsjednik Demokratskog centra i predsjednik Županijske organizacije DC-a u Zadarskoj županiji, na konferenciji za novinare u Zadru izvijestio je da je dobio SMS poruku u kojoj mu se prijeti smrću.
Poruku je dobio 30. rujna, a u njoj je upozoren da pazi što će reći ili mu ode glava.
"Samo dan pošto sam govorio o prljavu i špekulativnu kapitalu u Zadarskoj županiji na mene se okomio ministar Kalmeta, a isti me dan tražila policija po nalogu Općinskog državnog odvjetništva zbog njegovih političkih nastupa", rekao je Morić.
Prijetnju je prijavio policiji kojoj je i dao iskaz, jer policiji vjeruje, a državnom odvjetništvu ne.
J.Da.
Ovo je .
Homepage nacije.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati