Dvanaest prekršajnih prijava zbog tučnjava ispred vukovarskog diskokluba
DVANAEST će osoba biti prekršajno prijavljeno zbog dviju tučnjava koje su se u nedelju dogodile ispred vukovarskog diskokluba "Quo Vadis".
"Ponovit ćemo Ovčaru!" povikao je jedan od pripadnika tučnjave, na temelju čega se moglo zaključiti da je do dvaju izgreda (jedan se dogodio oko 4 sata ujutro, a drugi pola sata kasnije) došlo zbog međunacionalne netrpeljivosti.
O dvanaest je prekršajnih prijava potvrđeno iz Policijske uprave Vukovarsko-srijemske, prenosi Radio Vukovar.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati