U Omišu eksplodirao BMW srpskih tablica
NOĆAS oko sat i pol nakon ponoći u Omišu je eksplodirala zasad nepoznata naprava postavljena ispod automobila BMW X5, izvijestio je MUP.
U eksploziji nije bilo ozlijeđenih, a od jačine eksplozije oštećen je i automobil Peugeot 106, nizozemskim registarskih oznaka, koji se nalazio pored BMW-a srpskih registarskih oznaka.
Vlasnik BMW-a je Milivoj Milić Pauli, koji se, kako saznaje Glas Dalmacije, nalazi od noćas u zgradi policijske postaje. Njegova supruga kazala je kako su prije četiri dana stigli na odmor, te da su primjećivali čudne poglede gdje god bi došli.
A.H.
Foto: Ivo Gabrić, Glas Dalmacije
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati