Splitski zatvorenici odbijaju hranu
DIO PRITVORENIKA u splitskom zatvoru Bilice jučer je počeo odbijati zatvorsku hranu, a manji broj potpuno odbija obroke, priopćilo je Ministarstvo pravosuđa.
Većina pritvorenika jede hranu koju nabavljaju preko zatvorske kantine, naručivanjem dostave iz vana. Ovaj svojevrstan štrajk glađu otpočeo je zbog nezadovoljstva zatvorenika jer u Bilicama nema teretane, otvorenih posjeta i izvanrednih telefonskih poziva,a onemogućeno im je i mirno ležanje u krevetu i gledanje televizije. Naravno, nisu zadovoljni ni zatvorskom hranom.
U priopćenju stoji da zatvorenici ne krše zatvorski Kućni red ni na koji drugi način, a mjerodavni službenici su započeli razgovore s njima kako bi utvrdili opravdanost njihovih zahtjeva.
P.V.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati