Iran neće prekinuti s nuklearnim programom
IRAN neće prekinuti s obogaćivanjem urana zbog pregovora s najmoćnijim svjetskim državama, rekao je glasnogovornik iranskoga ministarstva vanjskih poslova Mohammad Ali Hosseini.
Iranske vlasti još uvijek tvrde da se u nuklearni program u toj državi razvija isključivo radi dobivanja električne energije, a ne u vojne svrhe.
Ta je izjava uslijedila tri dana nakon susreta dužnosnika SAD-a, Velike Britanije, Francuske, Rusije, Kine i Njemačke u Berlinu na kojem se raspravljalo o sankcijama Iranu zbog nuklearnog programa za koji Zapad vjeruje da će završiti proizvodnjom atomske bombe.
V.Š.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati