S-Leasing dječjim domovima donirao 10 automobila
S-LEASING, druga po veličini leasing kuća u Hrvatskoj, danas je u Zagrebu obilježila desetu godišnjicu djelovanja tvrtke te tom prilikom donirala deset automobila Renault Kangoo dječjim domovima u Rijeci, Puli, Zadru, Splitu, Dubrovniku, Varaždinu, Ivancu, Osijeku te Zagrebu.
Wolfgang Riegler, predsjednik Uprave, s ponosom je istaknuo da je S-Leasing u proteklih deset godina od male poslovnice Erste&Steiermarkische S-Leasinga prešao dug i naporan put do druge po veličini leasing kuće s osam poslovnica širom Hrvatske.
"Rezultati S-Leasinga potvrda su moje odluke o dolasku na hrvatsko tržište od prije 16 godina, odnosno u vrijeme kada to nipošto nije bila sama po sebi razumljiva odluka" - kazao je Franz Kerber, član Uprave Steiermärkische Bank und Sparkassen AG, većinskog vlasnika S-Leasinga.
Govoreći o financijskim rezultatima tvrtke u 2006. godini, Darko Urukalović, član Uprave, kazao je kako je investiranjem u iznosu od 1,2 milijarde kuna tijekom 2006. godine tvrtka povećala volumen investiranja za 51% u odnosu na 2005. godinu. U proteklih 10 godina u financiranje leasinga osobnih i gospodarskih vozila, opreme i plovila investirano je 4,1 milijarde kuna i pozicioniralo S-Leasing na drugo mjesto po veličini na tržištu leasinga.
"I nadalje želimo poslovati na zadovoljstvo naših klijenata i djelatnika što znači da profitabilnošću i ukupnim rastom mjerimo stvaranje novih vrijednosti. Vjerujemo kako je naša odgovornost vratiti uslugu zajednicama u kojima poslujemo te se pobrinuti da naš primjer ima što veći utjecaj. Upravo smo u toj vjeri u suradnji s Ministarstvom zdravlja i socijalne skrbi domovima za skrb o djeci i mladeži darovali deset automobila, po jedan za svaku godinu postojanja S-Leasinga" - izjavio je Riegler.
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
bi Vas mogao zanimati