Ubio se pacijent osječke bolnice
PACIJENT osječke Kliničke bolnice rano jutros je izvršio samoubojstvo skočivši s drugog kata zgrade Internog odjela.
Prije skoka si je nanio ozlijede oštrim predmetom, tako da će tek obdukcija utvrditi da li je smrt nastupila uslijed pada ili iskrvarenja, doznajemo iz PU osječko-baranjske.
61-godišnjak koji se na Internom odjelu liječio od dijabetesa skočio je kroz prozor između 5,30 i 5,40 sati ujutro. Nakon dojave o lešu u parku ispred bolnice, očevidom na mjestu nesreće i u bolnici utvrđeno je da jedan pacijent nedostaje, doznali smo.
V.Š.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati