Dva "američka špijuna" ubijena u Pakistanu
PRO-TALIBANSKI militanti u Pakistanu, u blizini granice s Afganistanom, ubili su dva muškarca koje su optužili da su špijuni američke vlade.
Tijela su pronađena u blizini grada Miranshah. Ruke su im bile vezane iza leđa, a tijela izrešetana mecima. U tom dijelu Pakistana je bilo više takvih ubojstava kroz proteklih nekoliko mjeseci. Lokalne vlasti ubojstva pripisuju pro-talibanskim militantima.
Još nitko nije preuzeo odgovornost za ubojstva dvojice muškaraca koji su, prema tvrdnjama lokalnih vlasti, izbjeglice iz Afganistana, prenosi BBC.
"Tijela su im bila prorešetana mecima, a jednom je bilo prerezano grlo. U blizini tijela pronađena je poruka na kojoj je pisalo: Ista će sudbina snaći i sve ostale američke špijune", rekao je jedan od lokalnih stanovnika za Reuters.
P.V.
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
bi Vas mogao zanimati