U Puli oštećen spomenik NOB-u
NEPOZNATI počinitelji jučer su između 18,30 sati i ponoći oštetili spomenik Narodnooslobodilačkoj borbi na cesti Labin - Raša, priopćila je danas istarska policija.
Znatno je oštećen gornji dio spomenika, a zvijezda petokraka i spomen-ploča u potpunosti su razbijeni. Policija traga za počiniteljima toga divljaštva.
Inače, taj je spomenik bio "meta" divljaštva još i danas nepoznatih počinitelja u svibnju ove godine, a obnovljen je prije desetak dana.
Glasnogovornica istarske Policijske uprave Nataša Rogić izvijestila je danas novinare i o neobičnoj krađi u Vodnjanu.
Naime, jučer je 54-godišnji Puljanin S. P. prijavio policiji krađu čak 300 sadnica maslina s polja Santo Margante između Vodnjana i Bala čime je oštećen za oko 60 tisuća kuna.
Ovo je .
Homepage nacije.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati