Anonimna dojava o bombi u redakciji "24sata"
REDAKCIJA dnevnog lista "24sata" u srijedu navečer evakuirana je iz zgrade zbog anonimne dojave o podmetnutoj bombi, koja se pokazala lažnom.
Glavni urednik Boris Trupčević rekao je za Index da se incident dogodio nešto prije 18 sati, u vrijeme zaključenja prvog izdanja lista.
"Nazvali smo policiju i evakuirali redakciju. Policija je došla i nakon pirotehničkog pregleda s psom zaključila da je dojava lažna." - ispričao je Trupčević.
Na pitanje radi li se možda o reakciji na neki objavljeni, ili materijal u pripremi, koji bi za nekoga mogao biti inkriminirajući, glavni urednik je rekao da u posljednjih desetak dana nikome nisu stali na žulj i da im je motiv još uvijek nepoznat.
"Razgovor i broj su snimljeni, tako da će se time sada pozabaviti policija." - dodao je Trupčević.
V.Š.
Foto: 24 sata
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
bi Vas mogao zanimati