Katar šalje 200 do 300 vojnika u Libanon
KATAR je prva arapska država koja je u ponedjeljak objavila da će poslati svojih 200 do 300 vojnika u proširene UN-ove mirovne snage u Libanon.
Katarski ministar vanjskih poslova Hamad al-Thani nije kazao kada će njegovi vojnici otići u Libanon gdje će se priključiti proširenim mirovnim snagama UN-a koje nadziru provedbu primirja između Hezbollaha i Izraela.
"Odlučili smo da će Katar sudjelovati u UNIFIL-u i šaljemo 200 do 300 pripadnika vojnog osoblja. Smatramo da UNIFIL mora imati točno određene dužnosti na terenu", rekao je Hamad.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati