Gospić: Starac se ubio bombom
LIČKO-SENJSKA Policijska uprava priopćila je danas da je 71-godišnji umirovljenik (N.P.) iz Gospića počinio samoubojstvo ručnom bombom.
Njegova supruga prijavila je policiji da je posljednji put bio u obiteljskom stanu u Kaniškoj ulici 9. svibnja.
Policija ga je jučer poslijepodne pronašla mrtvog u dvorišnoj zgradi u Jasikovačkoj ulici, gdje je povremeno boravio. U nazočnosti mrtvozornika, utvrđeno je da je riječ o samoubojstvu ručnom bombom.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati