Tele2 uveo SMS parking u 21 grad
NAKON što je u prosincu uveo plaćanje parkiranja SMS porukom u Zagrebu, korisnici tvrtke Tele2 od 13. siječnja mogu ovu uslugu koristiti u još dvadeset gradova: Osijek, Šibenik, Čakovec, Varaždin, Koprivnica, Rijeka, Zadar, Bjelovar, Požega, Pula, Slavonski brod, Dubrovnik, Omiš, Velika Gorica, Vukovar, Ogulin, Krapina, Karlovac, Poreč i Vinkovci.
U Virovitici i Splitu će SMS parking usluga postati aktivna za nekoliko dana. Za korištenje ove usluge potrebno je poslati SMS poruku s registracijskom oznakom vozila na odgovarajući broj, istaknut na parkirnom automatu.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati