Ančić poražen u finalu
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Bio je ovo njihov drugi dvoboj. Prije dvije godine na challengeru u Surbitonu također je slavio južnoafrički tenisač.
Moodieju je ovo prvi ATP naslov u karijeri u pojedinačnaoj konkurenciji. Ove je godine dva puta igrao u polufinalu (Delray Beach i Newport), i do turnira u Tokiju to su mu bili najbolji ovosezonski rezultati. Puno je bolji u parovima. S Australcem Stephenom Hussom osvojio je ovogodišnji Wimbledon.
FINALE:
Wesley Moodie (JAR) - Mario Ančić (Hrv/5) 1-6, 7-6 (7), 6-4
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Kliknite ovdje.
Ovo je .
Homepage nacije.
Imate važnu priču? Javite se na desk@index.hr ili klikom ovdje. Atraktivne fotografije i videe plaćamo.
Želite raditi na Indexu? Prijavite se ovdje.
Učitavanje komentara