Isprika HOO-a Malteškom olimpijskom odboru
Čelnici HOO-a malteškim su kolegama izrazili žaljenje zbog nereda na utakmici reprezentacija Malte i Hrvatske, oštro osudivši "divljačko i vandalsko ponašanje hrvatskih navijača". U pismu se navodi kako izgredi doprinose rušenju ugleda hrvatskog sporta, ali i Hrvatske države u svijetu, a koji svakako nisu odraz pravih i istinskih navijača hrvatskih sportaša.
(Hina)xgg yad
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Kliknite ovdje.
Ovo je .
Homepage nacije.
Imate važnu priču? Javite se na desk@index.hr ili klikom ovdje. Atraktivne fotografije i videe plaćamo.
Želite raditi na Indexu? Prijavite se ovdje.
Učitavanje komentara