Pljačkaš orobio poštu na Peščenici
NAORUŽANI razbojnik danas je nešto iza 15 sati opljačkao poslovnicu Hrvatske pošte na Trgu Stjepana Konzula na Peščenici i zatim pobjegao u nepoznatom pravcu s nekoliko desetaka tisuća kuna plijena, izvjestila je Policijska uprava zagrebačka.
Prijeteći pištoljem 31-godišnjoj djelatnici koja se sama nalazila u prostoru za rad sa strankama, maskirani razbojnik je ukrao novac nakon čega je pješice pobjegao u smjeru juga, kažu u policiji.
U poslovnici pošte nalazile su se dvije stranke, a u drugim prostorijama bilo je još petoro djelatnika pošte.
Prilikom razbojstva nitko nije ozlijeđen.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati