Bjelica istaknuo igrača Hrvatske: Podcijenjen je, jako nam nedostaje
REPREZENTACIJA Hrvatske je u drugom kolu skupine L Svjetskog prvenstva teškom mukom svladala Panamu 1:0 golom Ante Budimira. Dan nakon utakmice, u HRT-ovoj emisiji "Americana" analizirala se igra Vatrenih, a proslavljeni trener Nenad Bjelica posebno je istaknuo važnost jednog igrača.
Bjelica: Kramarić je podcijenjen
Bjelica je ustvrdio kako je momčadi nedostajao napadački doprinos Andreja Kramarića, unatoč tome što je on ušao na poluvremenu umjesto Joška Gvardiola. Napominje se i kako Kramarić navodno ima problema s ozljedom.
"Jako nam nedostaje Kramarić. On je podcijenjen u svim našim rezultatima proteklih godina. Ako ga imate uz još jednog napadača, praktički imate dva napadača.", rekao je Bjelica o igraču koji je za Vatrene u 117 utakmica zabio 36 pogodaka.
"Kramarić je gladan golova"
Iako je ulogu igrača koji iz drugog plana ulazi u šesnaesterac trebao preuzeti Martin Baturina, Bjelica smatra da on nije takav tip igrača, što se po njemu vidjelo i u utakmici protiv Engleske.
"Kramarić je gladan golova. On ih je hrpu zabio iz odbijanca na pet metara. Došli smo na Svjetsko prvenstvo s puno igrača koji imaju problema. Osim mira, nama nedostaje Kramarić. Nadam se da će se i on dizati u sljedećim utakmicama", zaključio je Bjelica.